| AlexandruInu a întrebat:

Salut, in cam o saptamana am examen auto sala si ma intereseaza daca as putea sa cumpar un calmant sa ma mai linistesc in ziua examenului

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un calmant îți poate diminua atenția, capacitatea de concentrare și dorința de succes.
Să mănânci o banană înainte de examen.

3 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Stai potolit, poate te mai suspectează polițistul ca te-ai calmat cu alt ceva...

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu poti lua asa ceva. Calmantele nu se iau aiurea.

| Gambrinus a răspuns:

Eu am luat...am avut aceeas problema la traseu...am luat sedatif pc..se da fara reteta mi l.a recomandat farmacista..am luat 3 zile ianainte de examen si in ziua cu pricina..chiar m.a ajutat