| soryn1994 a întrebat:

Salut, in ultimele zile am mers foarte mult cu bicicleta si am facut niste bataturi foarte urate, si pana imi cumpar manusi cum pot sa scap de bataturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate iti sunt de folos aceste remedii,
http://www.eva.ro/......22700.html
Te pup!

1 răspuns:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Pana scapi de bataturi incearc sa eviti sa faci ceva greu cu mainile si cumpara-ti crema de maini, exista la farmacie.va intra in piele si incet, incet va usca bataturile