| username07 a întrebat:

Salut! In unele momente simt ca am o slabiciune la picioare e un disconfort nu stiu sa explic imi simt picioarele agitate si nu imi gasesc locul le simt ca si cum sunt slabite stie cineva de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Buna,
Ti ar trebui niste vitamine si minerale.
SI niste analize, mai ales glicemia si tensiunea.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexCriss2000 a răspuns:

Analizele îți sunt ok?