| vdzim a întrebat:

Salut,isi face efectul memoplus in prima saptamana? Si cum trebuie de administrat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Trebuie sa iei 2 pastile pe zi, de preferat in timpul meselor. Ei zic ca isi face efectul din prima saptamana, dar eu am luat si... nu stiu... nu prea s-a vazut efectul decat dupa o luna. A trebuit sa iau ceva vreme ca sa se vada, dar, iti dai seama, daca nu inveti mult, nici nu o sa devii mai destept de la niste pastile.

Sper ca te-am ajutat! Pupici!