| cornelstelistul a întrebat:

Lichidul care se scurge din penis dar nu este sperma contine spermatozoizi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

DA! este lichid seminal care contine deja si spermatozoizi!

| MariaO a răspuns:

Da!
"Dar fiti atenti, lichidul secretat, desi nu este sperma, poate contine spermatozoizi..."
http://www.seximus.ro/articole/prostata_testicule.php

| Sh0ck a răspuns:

Nu are cum, deodata ce nu este sperma este exclus, lichidul fiind un alt gen decat gen al spermei.
Pe scurt : nu contine spermatozoizi acel lichid, este imposibil!

| invisibleboy a răspuns:

Da ie tot un fel de pui de sperma...