| tump a întrebat:

Ma ajuta cineva cu un top al plantelor medicinale pentru bolile principale (constipatiem diaree, balonari, voma, entorse, luxatii, fracturi, febra, dureri de diferite feluri, probleme ale pielii, ale sitemului nervos, etc...).

Multumesc! Dau Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

De ce nu iei de pe net toata informatia? Tasteaza pe Google:plante medicinale pentru fracturi, plante pentru constipatie, etc.