| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut mai nou cand merg pe strada si e lume ma doare stomacul si am flatulente mari si gaze multe si nu ma pot abtine sa nu elimin gazele dar miros urat gazele eliminate. Voi ati patit cum procedati in asemenea situati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anxietate ai, de la emoții daca se întâmplă doar când ești printre oameni, invata tehnici de respirație sau mergi la un psihoterapeut fiindcă anxietatea socială se poate agrava rău ducând chiar la agorafobie, tremur al corpului și transpirație excesiva,+ multe multe alte simptome implicit atacuri de panica succesive.

| aaanamariaaa a răspuns:

Probabil ai anxietate sociala, asta se mai întâmplă la persoanele mai emotive, introvertite și anxioase. E ceva psihic, personal n as ști ce sfat sa iti dau. Probabil se poate controla, daca este anxietate, dar asta depinde numai de tine.