| maria2228 a întrebat:

Salut! Mai pun odata intrebarea ca pe cea anterioara nu a vazut o nimeni. Nu am reusit sa gasesc pe internet raspunsul. Cate calorii are o inghetata la cornet de ciocolata fara zahar? Eram in vacanta si mi am luat doar o cupa toata vacanta. O cupa este 50 g! Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aproximativ: https://bit.ly/3kWOQvt

| darrio2007 a răspuns:

Daca are ambalaj, citeste pe el.

| Violleta2022 a răspuns:

A vazut toata lumea intrebarea cealalta, numai ca nu stiu sa-ti calculeze caloriile la acea inghetata.

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Ca sa afli cate calorii are ai trimiti lui Bill Gates un email, si el o sa vorbesca in Area-51 cu un tip ochios de acolo care o sa te contacteze si o sa iti spuna exact numarul de calorii. Insa apropo, ce culoare avea inghetata - verde sau cenusie?