| Sebastian_Martin_2001 a întrebat:

maine ma angajez si trebuie sa fac analize...cum reusesc sa nu vada mama?
Nu stiu ce fel de analize fac...
Fumez ddin 22 oct 2015
Vreu raspunsuri bune va rogg*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Daca te angajezi ar trebui sa te doara undeva de parerea parintilor.
Sau vrei sa implinesti 70 de ani ca sa ai propriile opinii?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te angajezi se presupune ca ai si tu o varsta, de ce te-ai mai ascunde de parinti?

| Sebastian_Martin_2001 explică:

Am 16 ani si imi este rusine de ei