| dodel10 a întrebat:

Salut, mi a apărut pe capul penisului un fel de pata care nu ma doare nu nimic. E alb-rosie ceva de genu... Uneori simt ca e un miros nasol. Dar in rest nu ma deranjează, știe careva un tratament? Urgent! Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice afectiune a aparatului genital atat femenin cat si masculin poate fi constatata si rezolvata in principiu de un medic specialist. Te indrum sa-ti rezolvi astfel problema aparuta.

| Emilian65 a răspuns:

Aceea pata alb-rosie si miros nasol care a aparut pe capul penisului s-ar pute sa fie de la nespalarea zilnica a penisului. Spala-te zilnic cu apa calda si sapun si ai sa vezi ca vor disparea cele doua fenomene.

| epurasu a răspuns:

Cati ani ai? ai facut sex neprotejat? daca da trebuie sa mergi la medic.Trebuie sa te speli cu apa si sapun o sa dispara mirosul spalate si cu ceai de musetel caldut.

| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un consult daca nu poti ajunge la un cabinet s-ar putea sa gasesti pe net sa vorbesti cu un medic online sa-i spui despre problema ta cu siguranta el te va ajuta mai bine, s-ar putea sa fii contactat vreo boala

| dodel10 explică:

Sunt in Anglia acum. Ma intereseaza ceva sa primesc din tara.

| dodel10 explică:

Am făcut si sex neprotejat, ma spăl zilnic de ani de zile laughing. Nu asta e problema." spalatul " daca era spalatul numai eram aici.