| DubStepLooL a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat recent o apa de gura si ma spal pe dinti apoi o folosesc.Intrebarea este dupa ce ma clatesc cu ea trebuie sa clatesc cu apa sau decat scuip si gata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alexflor87 a răspuns:

Nu trebuie sa te mai clatesti cu apa. Te clatesti cu apa de gura aproximativ 30 de secunde, apoi o arunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti clatesti gura cu apa, nu bei si nu mananci timp de 30 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa clatesti dupa, asta e si folosul apei de gura

| Laura927 a răspuns:

Nu nu trebuie, dar eu îmi clatesc gura după cu apa normala.
Mi se pare scarbos si îmi provoacă multă saliva plus ca îmi este frica sa nu am probleme cu stomacul de la ea.
Fiecare cum ii convine cred.

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Scuipi si gata pentru a pastra efectul ei.
Daca clatesti cu apa se pierde din durata efectului.

O zi buna.