| joshua12 a întrebat:

Salut, mi-am facut o cafea, cafea ocupa jumate de ceasca si cealalta jumate am umplut-o cu lapte de ovaz, de obicei pun mult mai putin, dar din greseala mi-am pus mai mult.
De la inceput am simtit un gust putin mai ciudat, dar am ignorat, am baut jumate din cafea si mi-a cerut tovarasul meu sa ii dau si lui, i-am dat-o pe toata.
Totu bine si frumos si dupa vreo juma de ora l-a luat rau cica burta, a fost la Wc si dupa 10 minute i-a trecut.
Eh, pe mine nu m-a durut in tot timpul asta " rau " insa de cand o zis ca il doare stomacul, pe mine ma durea asa putin, adica nu ma simteam prea rau dar nici prea bine, care o fi cauza guys?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de unde sa stim de ce l a apuca ca.carea. O fi mancat el ceva