| GulDan a întrebat:

Credeti ca ai cum sa fi alergic la cafea? ieri am baut cafea cu lapte si ma simteam ciudat un fel de ameteala si azi din nou am baut si am simtit cam la fel dar mai putin.Nu stiu cum sa explic ceva deasupra ochilor ca un fel de tensiune...habar n-am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Era prea tare cafeaua pentru tine

| CtinMarian a răspuns:

Din cauza cafelei si probabil somnul insuficient ti-au creeat senzatia de ameteala si tensiune oculara. Sanatate!

| AndruMd a răspuns:

Probabil era o cafea foarte taarebig grin