| anonim_4396 a întrebat:

Molarul ma doare si imi este cam slabit, adica daca il misc putin da sa cada. Eu am molarul rupt, am avut plomba dar mi-a cazut. Intrebarea mea este : este bine sa il dau jos si sa ma duc dupa la dentist? Voi avea probleme cu respiratia urat mirositoare (care o am si ma deranjeaza grav )? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Mergi repede la dentist, poate iimenteaza cmva dentistul, poate are o solutie. Unul nou costa de la 450 euro in sus happy