| marianamay a întrebat:

Eu am probleme cu respiratia si am avut de multe ori abces dentar si azi mi-am am mers la dentist si mi-a tras maseaua, miroase si acum urat dar mi-a dat ampicilina sa iau una la 6 ore, o sa imi treaca acea respiratie urat mirositoare ca ma gandesc ca de la puroi miroase asa urat si azi cum am scos-o cred ca nu va mai mirosi? voi ce ziceti? dau fundahappy:*

1 răspuns:
| LauraM a răspuns:

Fii Sigura Ca Ce Ti.a Tratat Domnul Doctor Acolo O Sa Dea Rezultate Foarte Bune! happy Ai Incredere! happy