| ZbarMario a întrebat:

Salut, nivelul crescut de testosteron poate duce la pierderea parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Asa am auzit si eu, dar nu stiu daca e o teorie verificata.

| dinaprilie a răspuns:

Simti test..marit? Si vs ti-a cazut parul? Poate asta e...