| nicaruaga a întrebat:

poate cineva sa imi spuna si eventual sa recomande o clinica/policlina/spital din iasi care sa aiba mamograf?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dacavreaupot a răspuns:

Draga mea poti merge la ARCADIA pe Str. Sarariei. eu am fost si sunt ok. o recomand. depinde ce varsta ai desigur. pentru ca daca esti mai mica ti se face ecografie la sani pentru ca mamografia radiaza. succes.