| picard a întrebat:

Salut, poate sa-mi spuna si mie cineva unde pot gasi pantofi pentru alergat/jogging? am fost la Nike insa nu mi s-au parut prea buni(spun asta si pentru ca am citit pe un forum ca adidasi de la Nike nu's prea buni si ca sunt mai mult pentru a-ti lua ochii...)
De asemenea am citit ca pentru alergatul pe asfalt iti trebuie o pereche speciala de pantofi deoarece in timp poti avea probleme la coloana din cauza incaltamintei neadecvate.
Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Uite aici poate te ajuta sunt foarte multe modele :http://pantofi-sport-adidasi.pricer.ro/feature/pentru-jogging-si-atletism ...bafta.

| asko a răspuns:

Fiecare firma de top face adidasi speciali de running
vezi si la asics

| iankey04 a răspuns:

Gresit, nike are una dintre cele mai bune perechi de adidasi de alergare(jogging) http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

| Gabi_Manu_1983 a răspuns:

Www.adidasitari.ro the best calitate pret, recomand