| Robert5678 a întrebat:

Am fost azi pana la un magazin nike si am vazut ca au reduceri mari la o pereche de adidasi de fotbal, si am vazut o pereche de Nike astro mercurial vortex, care imi plac foarte mult, doar ca nu prea joc fotbal de felul meu, nu pentru ca nu imi place ca sport, ci pentru ca nu am fost prea bun si niciodata nu am incercat sa devin mai bun sau sa ma perfectionez. Asa ca, ce ziceti, adidasii acestia fiind fara crampoane, as putea sa ii folosesc la alte activitati, cum ar fi alergatul ( pe pamant sau asfalt), mersul la sala, orele de sport, baschet, volei, alte sporturi? Nu s.ar uita lumea ciudat la mine ca la un tampit ca folosesc adidasi de fotbal cand nujoc fotbal? Sau sa rada de mine pentru ca port asa ceva fara sa joc fotbal? Daca as juca fotbal cu ei poate nu as juca bine si atunci as arata tampit sa joc prost cu pantofi speciali de fotbal...mie imi plac foarte mult dar nu vreau sa ii cumpar aiurea, mai ales daca nu pot sa fac altceva cu ei decat fotball...

1 răspuns:
| DanielCosmin827939 a răspuns:

Pai,daca tie iti plac acele ghete cumpara-le.Bine,acum doar nu iesi prin cluburi sau restaurante cu ele. Dar de miscare(alergare, fotball, iesire cu baietii prin fata blocului etc.)merg.

Si daca se uita lumea urat la tine ce? Inseamna ca nu-ti mai iei nimic altceva decat ce le place lor?

In locul tau le cumparam fara sa imi pun intrebarea asta.