| Ch3ls3a91 a întrebat:

Salut. Pot combina maca și tribulus? Exista vreun risc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Din cate imi aduc aminte din perioada cand faceam culturism acest tribulus nu e decat o gaselnita ca ar face ceva, cica creste testosteronul and stuff.
Daca vrei pentru alte chestii barbatesti gasesti pastile la farmacie care chiar fac treaba, daca vrei pentru sala si nu esti un mos de +60 de ani poti face linistit fara niciun supliment ca ai hormoni suficienti.

| RobertMoon a răspuns:

Nu e niciun risc, sunt niste plante care știi și tu la ce ajută, dar dacă nu ești bărbat și nu ai peste 30 de ani nu văd de ce ai lua. Mai bine ai încerca ginseng.