| anonim_4396 a întrebat:

Salut pot cumpara lapte praf de la supermarchet adica se gaseste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GoguStrigoi a răspuns:

Da se gaseste

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Da se gaseste la Supermarket, dar daca bebe este micut, ar trebui sa cumperi de la Farmacie lapte care suplineste laptele matern.Este mult mai bun.

| MMihai a răspuns:

Pate că da, că nu am căutat așa ceva, dar tu vrei lapte praf pentru copii sau pentru adulți?

| KaterinaPetrova a răspuns:

Logic.si iti recomand sa cumperi de acolo pentru ca e si mai ieftin

| fuckThisLife a răspuns:

Se gaseste si la un magazin simplu, dar nu la toate

| SunnY_3867 a răspuns:

Da, bineintseles))

| luiza_6100 a răspuns:

Da,bineinteles ca se gaseste...dar ai putea cumpara si de la farmacie, nu necesita reteta sau mai stiu eu ce de la doctor...winkingsucces cu lapticulwinking