| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa-mi belesc penisul in erectie foarte usor, dar nu pot sa duc pielea mai jos de cap indiferent cat de tare trag. Este vreo problema? Si daca este cum ar putea fi rezolvata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Mai jos de cap adica la margine?
Incearca sa tragi si cu mult efort si posibila suferinta, pielea se va desprinde si vei ramane cu un penis "normal".
Eu am avut norocul ca cu timpul, s-a desprins putin incat sa sesizez ca pielea aceea este lipita de marginea capului happy

| Alex007007 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Mai jos de cap adica atunci cand pielea se duce sub margine. Si cum adica este "lipit"? Cand e moarta pot sa trag pielea chiar si pana la baza.Multumesc

| Alex007007 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Adica pot sa trag pielea pana sub margine. Si cum adica este lipit? Cand e moarta pot trage pielea pana la baza. Multumesc

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex007007):

Incearca sa treci pe la medic, poate ajuta.
Si da, pielea era lipita in genul ca pilelea de sus ce cea jos faceau contact direct.
Daca tragi, poate se desprinde ceva si iti dai seama daca este ca in cazul meu, iar daca nu... verifica la un medic.

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex007007):

Pai stai, tu crezi ca este un fel de colac format in jurul capului?
Tind sa cred ca ai ce am avut si eu...

| Alex007007 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu neaparat colac, dar daca penisul este uscat atunci pielea se roteste pana sub cap intr-un fel. Dar daca este ud atunci se decaloteaza normal. Nu inteleg un lucru, pielea de sus nu este legata de pielea de jos?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex007007):

Nu iti inteleg descrierea si nu cred ca o va intelege altcineva, mergi la un medic pentru un sfat, poate te ajuta.