| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Nu am penisul in erectie si tot imi iese capul afara si nu pot sa trag pielea peste..ma incomodeaza, ce sa fac?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de posibil sa fie situatia reala in cazul tau, ceea ce ti-a transmis d-ul mihai69 si din acest motiv ar fi indicat sa-i urmezi sfatul privind necesitatea de a fi consultat de catre un medic urolog. Este singura persoana specializata in afectiunile penisului, astfel ca el este in masura sa-ti dea un raspunsul autorizat si totodata corect. S-ar putea sa fie vorba de o parafimoza, adica o afectiune care daca nu este tratata la timp si profesional, poate provoca complicatii dintre cele mai grave care sa afecteze definitiv functionarea normala a penisului tau. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă înainte de asta ai decalotat FORȚAT (chiar și puțin) penisul - adică aveai o fimoză, acum ai reușit să blochezi glandul afară într-o parafimoză. Ar fi foarte bine să mergi de urgență la un medic. Riști să se necrozeze dacă nu se iau măsuri repede.

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns (pentru Marcel69minecarftGamer):

Adică nu mai circulă sângele acolo și moare.

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Poate asa s-a obisnuit el sa stea. De cand ai aceasta problema? Consulta un medic urolog care sa-ti spuna care este problema.

| vocea a răspuns:

Depinde de varsta ta, stai calm nu te stresa.

| DanFunie a răspuns:

Depinde de varsta ta, daca ai sub 11 ani cred ca e de la varsta (cred), daca ai peste 12 ani, inseamna ca prietene chiar ai o problema laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MaryLoveMyLife a răspuns:

Ce varsta ai baiete? big grin big grin big grin Poate el abia se dezvolta?