| JazzTango a întrebat:

Salut prieteni. sper sa nu va plictisesc acum 4 ani aveam 68 de kg iar acum am ajuns la 81 kg abia acum doua luni am observat dupa ce au inceput sa-mi spuna toti ca m-am ingrasat, am inaltimea 1.85. oamenii imi spun ca m-am ingrasat fata de cum eram sau oare chiar arat ca un om gras.si daca stiti niste exercitii bune pentru abdomen.am uitat sa specific sunt fost sportiv dar de doi ani nu am mai facut efort mai deloc.multumesc si sper sa ma intelegeti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Ma plictisesti.

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai pentru abdomen abdomene...

| AlexandruAndreea a răspuns:

Hmm. Cauta in fiecare dimineata pe la tv programe ceva legate de sportul de dimineata. Sigur o sa gasesti. O sa te ajute mult.

| JazzTango explică:

Multumesc