| Cristi112 a întrebat:

Salut prieteni, vreau sa fiti seriosi, in curand voi face analizele medicale pentru inscrierea la Jandarmi si vreau sa stiu cam cat ma coste sa fac fisa medicala in centrul medical M.A.I. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eXtremeAdy a răspuns:

Imi pare rau ca ai ales aceasta meserie, regret dar nu iti pot da un raspuns, stiu ca meseria implica si cafteala oamenilor nevinovati.