| marius0066 a întrebat:

Salut puteti sa-mi spuneti la ce fel de doctor trebuie sa merg daca m-am lovit la picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jmekerashu a răspuns:

Ortoped, chirurg - depinde. Pentru început trebuie să mergi la medicul de familie.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde, in teorie trebuie sa mergi la ortoped

| GeneralR15 a răspuns:

Intai consulta medicul de familie

| RaLz a răspuns:

Depinde cat de rau te-ai lovit. Medic de familie- pentru chestii mai putin grave. Daca e grav (cum sunt taieturile adanci de exemplu) fugi la un spital