| ゼロの a întrebat:

Sper ca am nimerit categoria daca nu imi pare rau.
Ieri cand am fost la Real, o angajata de acolo avea ochii albi.Cum se poate ca irisul sa fie alb? Eu stiam ca el poate fi doar albastru, verde sau maro. Ochii nu erau un albastru deschis pentru ca erau albi spre gri dar nu foarte mult gri. Erau de culoare la fel de alba ca si fondul pe care este scris :,, Cauta intrebari sau raspunsuri" de pe acest site. Va rog sa imi dati explicatii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DayaDy a răspuns:

Posibil sa poarte lentile thinking

| ゼロの explică (pentru DayaDy):

Nu cred ca are lentile, pentru ca si-a pus ochelari cand a vrut sa citeasca ceva.

13 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Duceti-va de aici ba nene ca erau lentile de contact!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate erea fantoama?

| dana90 a răspuns:

Probabil are problema cu acel ochi o cunostinta de-a mea care are35 ani cand a fost mic sia bagat un ac in ochi si ochiul ala e cum ai zis tu alb

| ゼロの explică (pentru dana90):

Are ambii ochi albi.

| Elevener a răspuns (pentru ゼロの):

S-o studiezi, este posibil sa fie oarba.

| ゼロの explică (pentru Elevener):

Cum sa fie oarba daca e vanzatoare?
Si era si la servicii clienti unde citeste mai mult decat casieritele.

| didicriss a răspuns:

Poarta lentile...mai era una in scoala azi cu ochi rosii maine cu ei verzihappy

| DayaDy a răspuns:

Ce imaginatie bogata laughing. Cine mai stie poate a avut un accident la ochi cand era mai mica. happy.

| Viviana10 a răspuns:

Este o posibilitate sa poarte lentile de contact!

| Elevener a răspuns:

Se poate ca acea persoana sa fi purtat lentile de contact colorate, dar te asigur ca nu poti avea ochi albi decat datorita unei probleme la ochi.
http://translate.google.ro/....../translate

| ゼロの explică (pentru Elevener):

Sau poate ca e de fapt o creatura a intunericului si asta mai poate influenta culoare ochilor. happy