| Andreii7 a întrebat:

Stie careva daca la spitalele de stat se face operatie de hernie inghinala laparoscopic? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Da. Dar sa-i ceri doctorului sa te opereze laparoscopic

| Julia1188 a răspuns:

La spitalul clinic Dr. I. Cantacuzino din Bucuresti. Nu stiu sigur, dar tind sa cred ca da!