| gya_2252 a întrebat:

Stie cineva daca pentru o consultatie la Facultatea de stomatologie din bucuresti, am nevoie de trimitere de la medicul de familie? Multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

NU, nu iti trebuie trimitere daca esti minor/a te ia repede trebuie sa mergi la inceput cu unul din parinti...Eu iti recomand sa mergi la doamna doctor Vlad Roxana.

| gya_2252 explică (pentru bulin):

Multumesc pentru recomandare! nu sunt minora. am o problema de chirurgie dentara si mi s-a spus ca aici gasesc cei mai buni medici din Bucuresti in domeniu.

| bulin a răspuns (pentru gya_2252):

Da dar sunt si altii care au c.m.i si sunt mult mai buni...Mergi si la adulti este totul ok si sunt profesionisti.

| Anca_Ancutza_1990 a răspuns (pentru bulin):

Cum trebuie sa procedez ca să beneficiez de consultație gratuită?
Sunt minor

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu iti trebuie. Doar buletinul, iti face o fisa si te "repara" gratis sau la preturi mici, in functie de problema

| Sanziana88 a răspuns:

Uite aici: http://excellencedent.ro/ oamenii astia consulta gratis;)