| HUAWEHUAWE a întrebat:

Salut.
Suferă cineva de traumă?
Vreau sa vorbesc cu o persoana care are problema asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Defineste trauma referitor la un caz particular!
trauma la modul general poate insemna mult prea multe lucruri!
de aceea vei primi raspunsuri la misto

| sierra1 a răspuns:

Trauma să fie la cap, la picior sau la suflet?

| ioana748 a răspuns:

Indicat ar fi sa vorbesti cu o persoana care nu mai are problema asta.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Ce fel de trauma? Cunosc persoane care se simt traumatizate inclusiv de metodele de predare din ziua de aziwinking

| Justasimplequestion a răspuns:

Da eu am o trauma la unghia mare de la piciorul dreprt