| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut sunt baiat si am 1.66 m inaltime si pe 18 noiembrie fac 16 ani imi puteti spune cat o sa mai cresc pana la 18-19 ani DAU FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Vezi la horoscop.

| CuriousStuff a răspuns:

Cea mai mare sansa sa iti raspunda are o ghicitoare in carti. Nimeni nu stie cat o sa mai cresti. Poti sa ai un varf de crestere la 17 ani, si sa cresti 10 cm. Sau poti sa nu mai cresti deloc. Nu avem de unde sa stim

| Gonrax a răspuns:

De unde să știm noi?

| Kandia15 a răspuns:

De unde sa stim noi? Cert e ca daca faci sporturi gen basket sau inot vei creste cu siguranta mult

| Cedry2k8 a răspuns:

In jur de 3 metri si 42 centimetri.
Nu suntem ghicitori, nu avem de unde sa stim. Poti sa cresti mai mult sau poti sa cresti mai putin pana la 18 ani.

| LiveTheMoments a răspuns:

Omule esti mai inalt ca mine! Ce mai vrei?

| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Depinde, fiecare om are viteza lui de crestere, daca ai crescut doar atat, pana la 18 ani cred ca mai faci doar 10-15 centimetri maxim (sau mai putin, idk)

| MedLife a răspuns:

Crești pana la 21 de ani, iar de la 21 pana la 25 te dezvolti, adică in masa musculara. In inaltime crești cam cat au fost părinții tai in tinerete, sau un pic mai mult decât ei.