| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani si cam de o luna mi-a aparut o galma in sanul drep, adica dupa sfarc, nu se vede cu ochiul liber doar la atingere se simte si ma doare la atingere, stiti cumva de la ce poate fi? Si mai ales ce trebuie sa fac sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NonZarek a răspuns:

Acelasi lucru am patit si eu, doar ca la varsta de mai mica putin, a durat cam o luna dupa care a disparut, nu stiu ce a fost, dar te sfatuiesc sa te duci la medic

| sodaT a răspuns:

Si dispare cu timpul?

| AndreeaPopescu112 a răspuns:

Sunt complet de acord cu tine Dorel! Tot nu te-am iertat totusi pentru faza aia...ai putea sati ceri si tu scuze stii...nu eu am fost in caldsuri ci tu!