| MarioStrepede125 a întrebat:

Salut, sunt elev si am 17 ani clasa a 10 a si as vrea sa imi spuneti si mie prin Craiova unde as putea gasi un RMN care lucreaza cu casa de asigurari?
Vreau sa fac un RMN la genunchi fiindca nu pot merge ft bine, ma doare cand stau etc si fiind elev nu as vrea sa platesc, stiti vreun loc cu casa de asigurari?
Va rog mult de tot fiindca nu pot sa fac niciun sport nimic, vreau sa fiu ca inainte...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Mergi la doctorul de familie si o sa iti dea trimitere frumos, iti zice ce si cum unde.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search
Aici sunt câteva companii de asigurări și totodată au și mapă să știi mai ușor unde sunt.

| Raimondo99 a răspuns:

Doctor de familei, iti da trimitere, iti spune unde, ce, cum si cu trimitere e gratis