| KrS_5833 a întrebat:

Salut tocmai mi-am facut gaura in ureche si mi s-a umflat putin este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danteluta a răspuns:

Nu ti-ai facut cu pistol?(cercei medicinali?)nu ai nici o problema; daca ai folosit metodele vechi, e normal sa fie umflat

| Andreea_1745 a răspuns:

Este evident de normal.Asa se intampla.