| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut miercurea trecuta o a doua gaura in ureche cu cercelul si inca mai e putin umflat lobul urechii, dar doar putin. E normal? De durut nu ma mai doare si nici nu s-a infectat.
P.S: Toate erau dezinfectate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

E oka, sa nu scoti cercelul doar dupa cateva luni, si sa fie unul medicinal sau de aur, restul vor lasa de dorit big grin

| anonim_4396 explică (pentru jessikz0r):

Daca e din argint are ceva? big grin

| Sw3eTy3 a răspuns:

Si eu mi-am facut a doua gaura in septembrie.Si la inceput imi era umflat, dar il scoteam seara ma faceam cu spirt si il puneam la loc...si il tot invarteam. Cercelul meu era medicinal.Acum am altul de argint si nu am treba, dar la inceput si mie mi-a fost frica ca era umflat.Nu cred ca o sa patesti ceva. Funda?batting eyelashes

| nataliaduchess a răspuns:

E normal si eu am patit acelasi lucru.