| CarlosAttila a întrebat:

Acum 10 zile am dat cu pumnul cat de tare am putut într-un perete, m-a durut pe moment acum nu mai mă doare, pot sa ating osul, nu am nici o durere, dar am pus mana pe osul de la pumn și când strâng pumnul simt ceva moale acolo care se mișcă, ce e? La pumnul stâng nu e așa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Am o idee despre cum să rezolvi problema: dă cât poți de tare și cu pumnul celălalt în perete, ca să fie în amândouă părțile la fel.

Lăsând gluma la o parte, poate nu ar strica o radiografie. Aici nu-ți poate pune nimeni un diagnostic.