| BogdanMo a întrebat:

Ma doare umarul sau osul de lângă umăr și gat, de fiecare dată când incerc sa imi îmi,,încălzesc,, mâna la antrenamente sau sa o învârt simt osul cum se misca si se pune inapoi si atunci simt durere,nu mare dar totusi este, iar osul se misca ciudat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Un RMN ar pune in evidență eventualele probleme avute