| Cristi92 a întrebat:

Acum o ora am tuns gazonu in curte si am si niste pomi caisi si pruni etc cand am ajuns in casa am vazut ca pe amadoua maini eram plin de bubite mici sa fie alergie sau ceva de la soare. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai transpirat si paful ridicat (sau clorofila) s-a depus pe piele. Daca dupa o baie buna, miine nu sint disparute, mergi la alergolog.

1 răspuns:
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Mie mi-au iesit niste bubite mici si rosii pe picioare. O fi ceva cu soarele asta thinking sau vreo alergie la ceva...