| Se7en98 a întrebat:

am 14 ani si deja de 1 luna simt ca mi-a iesit ca o coptura in sanul drept se tot nu trece ce ar putea fi?sad sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fugi la medic cat de repede, orice inflamatie a sanului trebuie tratata cu cea mai mare seriozitate si cat mai repede. Nu mai amana!

| Konata a răspuns:

Buna, mai bine consulti un medic, ar putea s afie grav, insa ai grija! sa nu confuzi cu o coasta big grin
O seara buna.

| Empathizer a răspuns:

Daca nu e cumva vorba de un abces mamar (care e mare, rosu si doare rau), poate fi consecinta unui fenomen fiziologic. La pubertate, si la baieti, si la fete le cresc sanii. Incepand cu unul din ei. Deosebirea e ca la baieti le trece dupa 1-2 ani, la fete nu!

| Se7en98 explică:

Mie frica sa nu fie ceva grav crying