| Anonim0093 a întrebat:

Buna luna trecuta am făcut sex cu iubitul și s-a terminat în mine tot timpul, pe data de 23 a fost ultima data pe 24 mi-a venit menstruația care a ținut doua zile a curs foarte puțin și era culoare roz acum am scurgeri. Și luna asta am făcut la fel, pe sânul drept mi-au ieșit un fel de puncte albe, și mi-e foame tot timpul. As putea fi însărcinată

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sansele de a se forma o sarcina sunt foarte mari in cazul in care au fost intretinute contacte sexuale neprotejate cu ejacularea spermei in vagin pe durata intregului ciclu menstrual. Producerea acelei sangerari slabe, atipice, de scurta durata este inexplicabila dar mai ales ilogica si din acest motiv pentru a elucida situatia existenta, reala, efectuarea unui test de sarcina devine necesara. Doar rezultatul testului de sarcina iti poate confirma sau infirma existent sau lipsa sarcinii. Multa sanatate!

| Anonim0093 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai in acele două zile când am avut acea menstruație nu am făcut nimic. Pe acea perioadă noi nu facem sex.

| sofisis a răspuns:

Da, normal ca poti avand in vedere ca ai facut de multe ori sex neprotejat...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa faci un test de sarcina la 3 saptamani de la acel contact sexual neprotejat, sunt sanse sa fi gravida.

| Anonim0093 explică (pentru MihaiNicu23):

Pai in fiecare zi avem contact sexual neprotejat de aceea nu prea știu când sa fac testul

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Anonim0093):

Incearca de la ultimul contact neprotejat, daca nu vrei sa faci copii ar trebui sa folosesti prezervativul.

| Anonim0093 explică (pentru MihaiNicu23):

Ba da vreau un copil. Pai ultimul a fost miercuri

| Mirelaxxi a răspuns:

Normalll, daca s-a terminat in tine, poti fi. Menstruatia aparuta, descrisa aici de tine, seamna cu "ciclul peste sarcina", acesta tine 1/2 zile, slab cantitativ si are o culoare roz/ brun.
Fa-ti un test de sarcina cat mai repede.