| RaresAndrei25 a întrebat:

am 16 ani, 1.65 inaltime si 54 de kg, sunt cam micut si as vrea sa ma mai ingras putin si nu pot pune pe mine..am mai mers si la sala.dar nu vreau sa fac asta.vreau doar sa pun pe mine si am nevoie de ceva vitamine?! Am acum o perioada in care nu pot sa mananc deloc, nu am pofta de nimic... daca m-ati putea ajuta cu ceva sfaturi pentru vitamine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cedry2k8 a răspuns:

Eu la 1, 65 am 50kg. Si tu cu 54 kg vrei sa te ingrasi. Alta prostie mai mare n-am auzit, vrei sa te faci camion? Si daca nu vrei sa faci sala nici muschi nu faci tu, stai linistit, tu vrei sa stai in pat si sa creasca muschii pe tine?