| amluatcaprafoarterausimadoarecapu a întrebat:

am 16 ani si acum 2 zile aveam nasu infundat mie rea frig mai si tuseam si parca simteam ca imi ia foc obraji si buzele. Imi bate inima repede, si cand am realizat mam panicat si a inceput sa bata si mai repede si imi ajunsese pulsu la 130. Am respirat si expirat aer intro punga si in 20 de minute mia trecut si nu ma mai simteam panicat.Eu am o problema cred tot timpul ca am ceva cu inima. In decembrie am facut un ekg si un set de analize si au ieait toate perfecte, plus inca 6 ekg anu trecut si inca 10 seturi de analize. Rezultat toate au iesit perfecte. Acum vreau sami spuneti este daca inima mia batut putin mai tare din cauza raceli sau oi avea o probelema de inima. Va rog sa ma ajutati dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Innaluuvyou a răspuns:

Sigur e din cauza racelii. E perioada virozelor acum si toata lumea are cam aceleasi simptome