| EricAndrei a întrebat:

am 16 ani si de cateva luni ma aflu intr-o dilema. Pe scurt, pe la 9 ani am fost operat de fimoza si am crezut ca totul va reveni la normal odată cu trecerea timpului, dar se pare ca m-am înșelat. După 7 ani, acel inel gasit la nivelul penisului tot nu este suficient de larg pentru a permite decalotarea. As vorbi cu părinții mei, dar nu am o relație foarte bună cu aceștia si as vrea sa rezolv singur daca ar fi posibil. Precizez ca acum este mult mai larg inelul, pe cand înainte de operație avea dimensiunea unui ac!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Si care-i intrebarea?