| AndreiDan77 a întrebat:

Am 17 ani si 6 luni. Am 1, 79 inaltime si 66kg. Fac sala de vreo 3 luni si ceva. Iau de vreo luna si ceva GFX-8 si cateodata Whey gold. As vrea sa iau niste creatina Iron cre3. Stiu care are foarte multe beneficii, dar as vreau sa stiu si care sunt efectele adverse. Am auzit ca poate duce la impotenta ( nu prea cred) si cica " ejaculezi cand ti e lumea mai draga". este adevarat? laughing. As vrea sa stiu care sunt efectele adverse. Ofer Funda. Multumesc Anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Valyy99 a răspuns:

Nu,nu are nicio legatura cu ce ai zis tu. Poti sa iei ce vrei.Ce iti recomand,esti un site american,nu mai stiu cum se cheama, de acolo ar trebui sa iei produse de astea, pentru sala, pentru ca cele de la noi si din multe alte tari, au cam 80% din ce ar trebui sa aiba! Nu e destul. Cele americane au 100%.Si mananca mai mult! Trebuie sa cresti in greutate, nu, nu poti sa te ingrasi mancand mai mult, pentru ca faci sala! Noroc!