| Bebe7o a întrebat:

Am aproape 21 de ani, 1.80 inaltime, 60 de kg,ectomorf, am facut sala 6 luni fara sa bag nimic, proteine creatina etc... apoi am facut pauza 3 luni,acum m-am reapucat de o luna,dar as vrea ca de data asta sa incerc ceva suplimente, as vrea sa incerc Gfx 8 am auzit de la majoritatea ca da rezultate foarte bune,as dori sa imi spuneti daca este bun,daca da,cum e cel mai bine sa il iau(din cate stiu trebuie luat o portie dimineata una dupa antrenament)daca are efecte adverse,cauzeaza probleme sau chestii de genu, si cate kilograme poti lua in greutate intr-o luna? Multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Alimentatia e doar un aspect, daca vrei masa musculara, iar suplimentele intra la alimentatie. Conteaza si antrenamentul, odihna, geneticul. suplimentele pro nutrition nu sunt extraordinare, dar sunt foarte accesibile. totusi iti recomand un gigant pro mass, care este si o idee mai ieftin, si are mai mult carbo, si cred ca tu ai nevoie de mai mult carbo, fiind destul de slab

| Bebe7o explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Multumesc,dar nu trebuie neaparat sa imi iau ceva de la pro nutrition, daca stii ceva de la alta firma ce ar fi foarte bun pentru mine si nu foarte scump, adica nu mai mult de 250-300 ron pe luna ar fi ok