| SergioRamos a întrebat:

Am cumparat vitamax si am luat doar o capsula si mi-a facut rau la stomac si am gura amaruie(nu am fiere, am fost operata)! Poate fi din cauza Vitamaxului? Daca da, de ce?

Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Si eu am luat Vitamax si nu am avut probleme, din contra m-au ajutat.
Este posibil sa nu iti faca bine, momentan nu le mai lua si consulta medicul de familie.