| anonim_4396 a întrebat:

In ianuarie am fost operata de fiere care era,, dublu cudat"asa cum s-a vazut cind am facut ecografie. Opt luni nu am avut nimic. Am mincat regim. Acum de aproape doua saptamani am niste dureri care se propaga si in spate sus subt coaste. Imi poate spune cineva ce poate sa fie? Multumesc.Marilena

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Mi s-a intamplat la fel, la ceva vreme dupa operatie. E bine sa mergi la un gastroenterolog sa vezi cauza.La mine aceste dureri au fost cauzate de o gastrita cronica, cauzata de reflux biliar care se intalneste in majoritatea cazurilor la pacientii cu colecistectomie.Am luat tratament si acum, la 5 ani dupa operatie totul e ok.Nu te speria, dar mergi la medic sa vezi ce iti cauzeaza durerile si sa primesti tratament.Multa sanatate!

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Varsta? ca sa te ajut