| razvan123454 a întrebat:

Am fost la doctor si mi-a dat doctorul niste fiole ginkgo biloba ginsengsi royal jelly chiar nu stiu la ce miar folosi? va rog ajutati-ma sad siniste vitamine osteocare va rog spuneti-mi la cema ajuta? FUNDAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi ti le-a dat asa aiurea fara sa spuna de ce, si pentru ce?

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Deodată ce ai fost la doctor și ți-a dat fiolele acelea, ar trebui să știi pentru ce sunt. Te-aș sfătui să mai mergi odată la el, sau să-l suni, și să-l întrebi. Nu lua fără să știi ce sunt!

| tlaura a răspuns:

Ti-a dat "ce-ai-zis-tu-in-intrebare".
Trebuie sa ai si un prospect. si daca nu ai, cauta pe net, trebuie sa gasestiwinking

| ghostbusters a răspuns:

Sunt pentru memorie

| razvan123454 explică:

Deci mi-a zis ca sunt pentru a mai pune putin pe mine doar atata da din cate am auzit eu nu prea sunt pentru a pune pe mine sad