| anonimul0724 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.
M-am spălat acum 2 zile cu bicarbonat pe dinti si probabil insistand am atins si pe limba si ma ustura foarte tare limba si ma doare si-n gât, nu am alte simptome de răceală.
Poate fi de la bicarbpnat?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te-ai clătit bine.

| Andreeush a răspuns:

Nu e de la bicarbonat.

| GirlOnline81 a răspuns:

N-are nicio legatura. Si eu folosesc bicarbonat de sodiu de foarte multa vreme si n-am avut niciodata probleme.

| namjoon11 a răspuns:

Bicarbonatul nu are nicio treaba cu asta (daca nu ai folosit o cantitate foarte mare)

Mergi la medic, nu rezolvi nimic online