| Maryos666 a întrebat:

Salut,TPU! Am o țigara electronica și vapez de un an....As vrea sa știu daca cantitățile de lichid care îmi intra în gura din atomizator îmi afectează sănătatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Desigur ca da! Bineinteles ca afecteaza sanatatea, ca toate tigarile, mai ales pe cele electronice sint foarte toxice si daunatoare si risti sa-ti pierzi un plaman sau chiar amandoi! Atentie:sint sanse mari ca tigara electronica iti poate exploda in fata!

| SuciuFlo a răspuns:

Normal ca e toxic, frate, iti bagi in corp ceva ce nu ai nevoie...tu vrei sa intrebi indirect ca daca bei otrava poti sa mori? raspunsul e da, poti sa patesti orice de la rahatul ala de tigara